کانال پارچه ترگالورود

خانه / محصولات / پارچه ترگال کجراه / فروش پارچه ترگال کجراه ارزان قیمت

فروش پارچه ترگال کجراه ارزان قیمت

پارچه ترگال کجراه از پر فروش ترین پارچه های تولید نساجی کشور است که هرکدام از آنان به قیمت های مختلف خرید و فروش می گردند. بهترین مرکز فروش ارزان قیمت پارچه های ترگال و کجراه کدام است؟

پارچه ترگال کجراه
پارچه ترگال کجراه

پارچه ترگال کجراه برای مصارف مختلف استفاده می گردند که همین امر باعث تولید در حجم انبوه و فروش در بازار های کشور شده است.

  • لباس مدارس
  • لباس کار
  • روپوش پزشکی و پرستاری
  • مانتو های فرم
  • روتختی و …

از جمله مصارف عمده انواع پارچه ترگال کج راه می باشد.

پارچه ترگال کجراه
پارچه ترگال کجراه

تفاوت بین پارچه ترگال کجراه چیست؟

پارچه های ترگال کجراه از الیاف پلی استر ویسکوز تولید می شوند و تفاوت میان آنها در بافت و وزن پارچه می باشد. پارچه کجراه معمولا با وزن ۲۸۰ گرم و پارچه ترگال با وزن ۲۴۰ گرم تولید و تکمیل می گردند.

پارچه ترگال کجراه
پارچه ترگال کجراه

آیا کیفیت پارچه های کارخانجات ترگال و‌ کجراه متفاوت است؟

اگر قبلا پارچه های ترگال و‌کج راه را خریداری کرده باشید قطعا متوجه نوسان قیمت میان برند های مختلف کارخانه نساجی ترگال کجراه شده اید. کیفیت پارچه ترگال کجراه شرکت های مختلف نیز با یکدیگر یکسان نمی باشد و معمولا بهترین آنان از شرکت های فدک، تک، مهنام، زرین پود، آیدین و … است.
این شرکت نیز از توزیع کنندگان اصلی انواع پارچه های ترگال از کارخانه های معتبر است و هریک از پارچه ها را به قیمت کارخانه در بازار توزیع می کند.

پارچه ترگال کجراه
پارچه ترگال کجراه

بهترین راه خرید عمده پارچه ترگال کجراه ارزان قیمت چیست؟

برای خرید بدون واسطه و عمده باید مستقیم از کارخانه و یا نمایندگان معتبر آنان در ارتباط باشید. در اینصورت می توان انواع پارچه های ترگال و کجراه را از شرکت های معتبر به قیمت عمده خریداری کرد و سود بیشتری را کسب نمود.

این شرکت پارچه ترگال نیز از پخش کنندگان انواع پارچه های ترگال بیمارستانی، مدارسی و لباس کاری است که بهترین محصولات را عرضه می نماید.

شماره موبایل:

۰۹۱۳۸۰۰۸۶۴۰ 

۰۹۱۳۸۰۰۸۶۲۰

کانال تلگرام: @persianfabric

همچنین ببینید

کارخانجات پارچه ترگال

کارخانجات پارچه ترگال کجراه اصفهان

نمایندگی فروش کارخانجات پارچه ترگال نساجی گلپود، رنگین پود، معصوم بافت، امین باف، آذر بافت …