کانال پارچه ترگالورود

خانه / محصولات / پارچه ترگال لباس کار / خرید عمده پارچه ترگال لباس کار

خرید عمده پارچه ترگال لباس کار

پارچه ترگال لباس کار در رنگبندی های متنوع جهت دوخت لباس های پرسنلی و لباس های کار بصورت عمده ای خرید و فروش می گردد. کارخانجات و‌ ارگان های متعددی هستند که برای لباس های فرم کارکنان جویای خرید بهترین پارچه های ترگال و کجراه به قیمت ارزان هستند.

پارچه ترگال لباس کار
پارچه ترگال لباس کار

آیا می دانید پارچه های ترگال لباس کار باید شامل چه مشخصاتی باشد؟

پارچه های دوخته شده برای انواع لباس کار باید از دوام خوبی برخوردار باشد و به دلیل شستشو های مکرر نیز از ثبات رنگ مطلوبی برخوردار باشند.
لطافت و زیر دست پارچه ترگال لباس کار بسیار اهمیت دارد!!

دلیل این تاکید بر کیفیت پارچه به این خاطر می باشد که چنانچه در الیاف پارچه های ترگال از درصد بیشتری از پلی استر و فلامنت استفاده شده باشد، موجب آزار کارکنان در محل کار می گردد.
همین امر موجب تعریق بیش از حد کارکنان در محل کار می‌گردد.

پارچه ترگال لباس کار
پارچه ترگال لباس کار

بهترین پارچه ترگال برای خرید عمده کدام است؟

بهترین پارچه های لباس کار باید متناسب با مشاغل و‌ محیط کار انتخاب گردند.
برای مثال چنانچه جهت دوخت لباس کار  مشاغل سخت جویای پارچه هستید، بهتر است پارچه هایی خریداری گردد که از الیاف پنبه در بافت آنان بهره گرفته شده است.

وجود پنبه در پارچه موجب می شود در محیط های گرم و مشاغل سخت، تعریق را کاهش دهد و موجب آزار کاکنان نگردد. یکی دیگر از استفاده از پارچه های پنبه ای، نسوز بودن آنان می باشد و به همین دلیل برای مشاغلی همانند جوشکاری و … از آنان استفاده می شود.

البته پارچه های ترگال با الیاف پلی استر ویسکوز نیز تولید می شود و معمولا جهت دوخت لباس های فرم مهندسی و سایر مشاغل از آنان بهره می گیرند.

پارچه ترگال لباس کار
پارچه ترگال لباس کار

خرید عمده پارچه ترگال لباس کار :

خرید و فروش عمده پارچه های ترگال و کجراه لباس کار معمولا از طریق بنکداران یا تولید کنندگان اصلی انجام می پذیرد. قطعا با مراجعه به بازار شاهد برند های متفاوتی از انواع پارچه های لباس کار شده اید که قیمت و کیفیت متنوعی دارند.

تنوع گسترده در مدل های مختلف پارچه لباسکار موجب شده است بسیاری از تولیدی های لباس در زمان خرید نتوانند بهترین پارچه را متناسب با نیاز ارگان ها تهیه نمایند.
بنابراین جهت خرید عمده انواع پارچه های ترگال و کجراه مانند فدک، مهنام، تک و … مخصوص لباس کار و یا فرم مدارس، می توانید با این مرکز پخش در تماس باشید و بهترین پارچه ترگال کجراه را به قیمت ارزان خریداری کنید.

شماره موبایل:

۰۹۱۳۸۰۰۸۶۴۰ 

۰۹۱۳۸۰۰۸۶۲۰

کانال تلگرام: @persianfabric

همچنین ببینید

کارخانجات پارچه ترگال

کارخانجات پارچه ترگال کجراه اصفهان

نمایندگی فروش کارخانجات پارچه ترگال نساجی گلپود، رنگین پود، معصوم بافت، امین باف، آذر بافت …